|
Naslov: 5.KOLO Autor: Mata - Travnja 11, 2012, 23:28:32 KLAKAR - SREDANCI 1:9
Zbog kvalifikacija za Olimpijske igre unaprijed smo odigrali meč s Klakarom ;) Domaćini po defaultu spremili hrpetinu osvježavajućih napitaka te se u principu više pilo nego igralo :pice: :pice: Poveli su u prvom napadu 1:0 i kasnije se orijentirali na obranu,tj "bunker" :doh: što im se osvetilo...uostalom sve sam vam metnuo pod REZULTATI :P Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: stjepan - Travnja 11, 2012, 23:52:54 Ništa se ne spominje šunka, jaja i te stvari iako ste vi prvi koji ste igrali poslije Uskrsa :idk: Ali zato u Klakaru nikad ne fali :shots: :pice: Ostalih niti ima na forumu niti igraju, vjerojatno se još troše zalihe :znoj: I čestitka za naprednost, najdalje ste dogurali, već 5. kolo ... :hehe: :baeh:
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Travnja 12, 2012, 10:06:19 ast i ja smo dogovorili da se ide s laganom hranom tj "kajmak i marmelada" koji u suradnji s pivom daju olakšanu stolicu nakon blagdana ;)
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Domacc - Travnja 28, 2012, 21:21:49 Kuti - Optika Zorko 3-7
Štivić J. 1/2 Zorko V. 3/0 Dikanović I. 1/2 Čanić D. 3/0 Dikanović A. 1/1 +par Tambur N. 0/1 Spletom okolnosti smo došli u Kute odigrati susret s dva igrača. Ugodna atmosfera, vrhunsko domaćinstvo. Bacila se i partija Bele. Sve fer, korektno. Od zadnjeg puta kad sam igrao s Kutljanima mogu reći da su dosta napredovali, posebno Štivić. Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Travnja 28, 2012, 21:59:30 Citat: Domacc Ugodna atmosfera, vrhunsko domaćinstvo. Bacila se i partija Bele. Sve fer, korektno. Kako ste prošli u beli ?? Imam jedan stupac slobodan i za ove aktivnosti :afro: Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Ray Ban - Travnja 28, 2012, 22:25:44 S Tamburom je teško izgubit,vrhunski igra! Nema dalje,ne pušta
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Đuka - Svibnja 11, 2012, 15:47:25 Ako sam dobio dobar info. večeras na Budainci Spin -Lutalice u 21h
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Svibnja 12, 2012, 00:13:37 Prvi remi Nove lige !!!
Doduše Fićo je dobio Župana 2:0 u setovima jer 3 set nije upisan ;) pa neka netko javi inače većina je već dostupna pod "REZULTATI" Koliko se ja sjećam sastanka prije početka natjecanja dogovoreno je da ekipe koje prve odigraju neriješeno časte sve ostale :pice: :pice: Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Bera11 - Svibnja 12, 2012, 01:05:32 Spin - Lutalice 5-5
Ahmetović 1-2 Župan 1-2 Beraković 2-1 + par Jurković F. 3-0 Garić L. 2-1 Nožina A 0-3 Sjajan meč, igrali smo iznad svojih mogućnosti i izvukli remi. 4 meča u 5 setova 3-1 za nas :) Fićo je ipak prejak za nas, tu nismo imali šanse, dok smo Luku prilično namučili prvo Sefo koji je poveo 2-1 pa se Luka vratio a protiv mene je imao 8-5 u 5 i 10-8 ali sam se uspio izvući i dobiti 14-12 U paru smo ponovo igrali gotovo bez greške, 3 set smo stigli 7-2 i dobili set za 2-1 a na kraju dobili par. Iako je izgubio sva tri meča, mečevi sa Nožinom su bili napeti do kraja. Izgubio je od Robija i Sefe 3-2 a ja sam jedva dobio 3-1. Super je složio igru i već slijedeće sezone počet će dobivati hrpu tekmi kao nekada Zorko kada je krenuo u svijet stolnog. Žao mi je što je Dalibora baš ovaj vikend uhvatilo u leđima pa nije mogao nastupiti, kladim se da bi mečevi protiv njega bili isti tako neizvjesni do samog kraja. Molio bih tajnika da nam da nekakva tumačenja prolaska u polufinale budući je meč završio 5-5. U sokazu u slučaju plasmana za prvo mjesto ili prolaz dalje igra se majstorica ako klubovi imaju isti broj bodova, a u HSTS-u gledaju se međusobni susreti. Da ne bi bilo nekavih nedoumica nakon završetka lige i plasmana u polufinale. Normalno ako uopće bude potrebe za tim. Pred nama su teško gostovanje u Sredancima i na kraju poštari a Lutalice u zadnjem kolu ako dobiju Optiku Zorko ili izvuku remi onda su prvi ili drugi. Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Stjepko - Svibnja 12, 2012, 21:20:49 Ovaj način natjecanja u dvije grupe,koji je ujedno i kvalifikacijski,odnosno odlučuje tko će u koju ligu,imamo samo u ovom uvodnom dijelu polusezone.Na jesen ćemo imati gotov pravilnik sastavljen od pravilnika SOKAZ-a,HSTS-a,pa i lige SLAST.Po pravilniku će se za prvo mjesto,u slučaju jednakog broja bodova,bez obzira na međusobni omjer,igrati majstorica.O ostalim mjestima na tablici odlučivat će međusobni rezultat.U ovom slučaju,gdje se odlučuje o prolazu u polufinale,mislim da treba vrijediti pravilo međusobnog rezultata.Međutim,u slučaju jednakog broja bodova i nerješenog međusobnog susreta,najpoštenije je da se igra majstorica.Prebrojavanje partija,setova i poena nije mjerodavno zbog nas samih.I sam,ako nekog ostavim na dva,tri poena pišem osam,devet,ili se ne upiše odmah pa poslije pišeš otprilike.To nije dobro,ali je tako.
Ovo što sam napisao je samo mišljenje,ne tumačenje,jer,opet napominjem,ovaj način natjecanja imamo samo sada,pa nema potrebe da ga reguliramo posebnim pravilnikom. Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Svibnja 12, 2012, 23:07:29 A ja lijepo pitao:
http://slast.biz/smf/index.php?topic=1083.msg10277;boardseen#new Majstorice neće biti :amen: ... valjda se i mene nešto pita ;) Pa moja ekipa sa dvije pobjede do kraja može biti na 3 mjestu,a tu priliku ne mislimo ispustiti ;) ,a direktni rival SPIN nam dolazi nan naš vrući teren ;D Druga opcija protiv majstorice je pobjeda Lutalica nad Optikom Zorko pa vi "majstorišite" Toliko o tome pod temom 5 kolo,stojim na usluzi na temi koju sam linkao :wellcome: Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Stjepko - Svibnja 13, 2012, 00:03:08 Ostaćeš ti bez trenerke... :P
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Bera11 - Svibnja 13, 2012, 10:22:36 Pitao sam ono čisto iz razloga nepostojanja pravilnika, iako mi je logično da u polufinale ide momčad koja je bolja u međusobnom susretu. Jer možemo se vaditi na poene koje nismo točno upisali, ali ne ni na setove koji su daleko na strani Lutalica.
To je razlog broj 1. A drugi razlog meni puno važnij je taj što nemam namjeru ponovo igrati meč sa klincima koji se bičem dovedu na utakmicu, pokaže im se protivnik, oni ga pobijede i sutra se i ne sjećaju s kim su igrali. Nemam volju igrati majstoricu s nekome koji mi dobacije pri rezultatu 7-1 da mi klecaju koljena i da mi je voda u ušima... Treći razlog je termin susreta možebitne majstorice. Nemam više volje prilagođavati termin prvoj smjeni u školi, pripremama za regijsko natjecanje, pojedinačno prvenstvo Hrvatske, crtiću u 19:15... Bolje ću odigrati prijateljski meč sa veteranima Strmca koji dogovaramo već duže vrijeme. Tako da za majstoricom nema potrebe... Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Stjepko - Svibnja 13, 2012, 12:34:13 Spomenuo sam brojanje poena jer se i to događalo,kod jednakog broja setova,očito neće biti potrebe za tim.Bera,prihvati da starimo,ako smo odlučili da prihvatimo u ligu juniore moramo prihvatiti i da se teško možemo s njima nositi.Ni Daliboru se nemože zamjeriti,s obzirom na opću atmosferu pojačavanja ekipa.Tko voli nek izvoli.Ja sam tu fazu prošao s Biberima,sad mi je važnije da ja što više igram.Nebi bila tragedija da padnemo i u drugu ligu,bitno je da se igra.
U svakom slučaju,igranje majstorice ostaje,kao i prije,samo za prvo mjesto kod jednakog broja bodova. Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Bera11 - Svibnja 13, 2012, 12:40:05 U svakom slučaju,igranje majstorice ostaje,kao i prije,samo za prvo mjesto kod jednakog broja bodova. Pošteno, ja sam samo iznio svoje mišljenje bez uljepšavanja, sviđalo se to nekome ili ne, za to i služi forum... Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Svibnja 13, 2012, 14:37:17 Šteta da ne pišemo o ovom zanimljivom meču kroz prizmu uzbuđenja...naravno sportskog ;)
Ne znam zašto se rezultati pišu "ofrlje" kad smo svjedoci svake godine da se događaju ove situacije u kojima je svaki set,a ipak rijeđe i poen bitan. Mislim da je Bera iz zajebancije stavio ovu temu o majstorici,ali čini mi se da smo rekli da igramo po pravilima HSTS-a na satanku što će reći da se zna kako se računaju momčadi s istim brojem bodova.Znači na 3 dobivena seta,do 11-og poena,bijela majica samo ako su loptice naranđaste,ponašanje na razini sveopće kulture itd. Da se vratim kako je svaki set bitan.U ovoj utakmici je razlika 6 setova.Mogla je biti i manja,a kad pogledate Antonio je u svoja 3 poraza priskrbio svojoj ekipi 5 setova.Dokaz kako možeš doprinijeti ekipi i u porazu. Citat: Stjepko Ostaćeš ti bez trenerke... :P zar samo što se sportski nadam pobjedi protiv Spina i Kuta ;) Citat: Stjepko Bera,prihvati da starimo,ako smo odlučili da prihvatimo u ligu juniore moramo prihvatiti i da se teško možemo s njima nositi. Bera je kao vino...što stariji to bolji,a dokaz je da je pobjedio mlađeg i utreniranijeg Luku... i to još na snagu u fixu 5 seta :dobro: Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Stjepko - Svibnja 13, 2012, 15:51:03 Ma dobro je raspravljati o svemu,mi smo liga u stvaranju,i iz ovih rasprava ćemo nešto naučiti i primjeniti u budućnosti.Nema razloga da bilo tko bude pogođen.A sama utakmica Spin-Lutalice je dobra i kvalitetna utakmica za koju mi je žao što nisam mogao pogledati.Čestitke objema ekipama.Zato i razumijem Berinu frustraciju,ali to je sport,moglo je biti i obrnuto.
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: ReBus - Svibnja 13, 2012, 18:53:43 A sama utakmica Spin-Lutalice je dobra i kvalitetna utakmica za koju mi je žao što nisam mogao pogledati. Zar sumnjaš da to nemaš gdje pogledati? ;D ;D Sve je to "oko sokolovo" zabilježilo...ili skoro sve...dakle, samo trebaš doći, presnimiti i gledati :D Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Bera11 - Svibnja 13, 2012, 19:57:23 Ma nema mjesta frustracijama, samo malo žešće gledam na utakmice i kažem ono što mislim, više bih volio da smo izgubili 6-4 i da je su igrali Dalibor i Nožina sami, nego što smo protiv ove postave izvukli bod.
Iskreno ovo nisu mečevi koji me posebno motiviraju...a možda i nisam jedini, samo jedini to i napišem... Jedva čekam okršaje Lutalica protiv Optike a zatim i protiv Alibija a finale će biti posebno zanimljivo... :dobro: Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: ZORRO - Svibnja 13, 2012, 20:42:17 Mislim da je red da se oglasi i druga strana :angel: ;D
Meč između SPINA I LUTALICA je bio izuzetno kvalitetan -čestitam protivnicima na muškom držanju i korektnom domaćinstvu -isto tako i svojoj ekipi-napose izdvajam ANTONIA bez obzira što je izgubio sve mečeve -to je sport MENI JE ŽAO ŠTO NISAM NASTUPIO - ALI SE NADAM DA ĆE BITI PRILIKE I ZATO -ZDRAVLJE JE VAŽNIJE. Što se tiče BERINIH zapažanja mislim sljedeće: -niko ove moje momke nije naterao na igru nego naprotiv LUKA,ANTONIO I FILIPE -bravo za ponašanje a što se tiče igre i rezultata i mnogo bolje ekipe nalete na crnu mačku ??? :angel: ;) ALI TO JE SPORT ......... :laugh: ;D Znam da BERA nemisli ništa loše o ovoj ekipi isto tako ni ŽUPAN a tek gosp.SEFO ...... ;) ^-^ MISLIM DA JE BERA SVJESTAN DA SU ONI DALI SVOJ MAXIMUM - ALI IM REZULTAT MOŽE IĆI NA ČAST NADAM SE I VESELIM SE IGRANJU SA TAKO KVALITETNOM EKIPOM KAO ŠTO JE SPIN A NAPOSE DRUŽENJU SA TAKO KVALITETNIM LJUDIMA. srdačan pozdrav svim forumašima..... Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Domacc - Svibnja 13, 2012, 23:39:10 Super mec za pogledati, odlicna igra i vrhunski poeni. U petak je Filip zasigurno bio nepobjediv, dok Luka ipak moze izgubiti mec od nas rekreativaca. Nikada nisam vidio Sefu da vise žuri po poen u svojim mecevima i toliko gresaka neforsiranih da je napravio, Zupan takoder i to bas protiv Luke. Da su malo strpljiviji bili i izmislili neki mrmak ilitiga pardon kad je bilo najpotrebnije, moglo je biti drukcije. Ali to vec spada u ono sto bi bilo kad bi bilo ;D ;)
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Svibnja 14, 2012, 08:14:23 Poeni,poeni...
Antonio natuče 130 poena (izgubi 138) i ne dobije ni jedan meč,stari lisac Bera ima omjer setova 7:6,poena 130:129,a dobije dva meča 8)) kao i Luka sa 133:128...sve ove brojke kazuju koliko je sve bilo blizu. Inače,jednom spomenuti 3 set Župan-Filip koji nije upisan ja sam upisao 7:11....dođe mi zapisnik od Nožine fali taj set. No nekoliko trenutaka kasnije dolazi i od Rebusa isti taj ...iza ponoći. Ja "zagalamim" i Rebus kaže ide pogledati snimak meča.Oko 1 sat javlja da na žalost baš taj set nije snimljen jer je ponestalo memorije. Jučer se pojavljuje snimak druge kamere iz Sibinja,no i tamo baš tog dijela nema ;D nevjerovatno. I što sad da baš ti poeni trebaju odlučiti pobjednika ?? Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: stjepan - Svibnja 14, 2012, 08:56:52 Trebamo samo biti svi malo više disciplinirani i upisivati setove i poene kako su se odigrali. To zaista nije teško i nije veliki problem. Tada neće biti baš nikakvih problema i nedoumica oko poretka. :kava:
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Svibnja 22, 2012, 00:01:12 POŠTARI - POSAVAC 1 : 9
Trebalo bi biti sve na svom mjestu u rezultatima. Lutajući reporter Rebus je slikao zapisnik i promptno ga poslao :dobro: Ostaje sporan rezultat 5 seta prvog meča pa sam ja upisao 11:9 za Sekulića,ako javite ispravit ću,ako ne nikom pa ništa :P Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Goran Sekulić - Svibnja 22, 2012, 19:49:18 Tako je i bilo Mata , 11:9 zamene .
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Svibnja 22, 2012, 20:56:16 :dobro: sad će neki misliti da sam ja slučajno pogodio,a svi znamo da se slučajnosti teško događaju
Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: ast - Svibnja 22, 2012, 21:04:21 mislim da se ne radi o slučajnosti.
Vjerujem da je ova trenerka, iz koje ne izlazi, Matu učinila vidovitim ( kao onaj nakrivljeni šešir u HarryPotter-u), pa je u stanju "osjetiti" rezultat na daljinu. Treba pod hitno provjeriti da li trenerka funkcionira samo za stolni tenis, jer ako funkcionira npr. za nogomet, mogao bi se Mata dobro potkožiti za vrijeme predstojećeg europskog prvenstva... :rofl: :rofl: Naslov: Odg: 5.KOLO Autor: Mata - Svibnja 22, 2012, 21:08:11 To je znanje,a ne vidovitost ;)
|