|
Naslov: 7.KOLO Autor: Mata - Svibnja 16, 2012, 12:28:24 KLAKAR - POSAVAC 1 : 9
Za sad imam samo rezultat Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: ast - Svibnja 16, 2012, 22:45:38 Mata, Sorry for delay :)
Dečki iz Kaniže zamolili su nas da odigramo malo ranije, jer imaju problem s ekipiranjem. Uglavnom, pošto rezultat nije bio upitan, atmosfera je bila opuštena. Dečki se nisu žurili, tako da smo odigrali i dosta izvan službenog dijela. Uglavnom, jedna ugodna večer u dobrom društvu.... :tt: :pice: Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Mata - Svibnja 17, 2012, 09:17:04 Citat: ast Mata, Sorry for delay :) Kao da ja znam što si napisao ;D Ali ja sam to shvatio kao "Odmah ovo riješi" pa sam riješio još sinoć ;) Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Patak - Svibnja 18, 2012, 11:30:10 Evo uhvatio sam malo vremena pada se zahvalim dečkima iz Klakara
na ugodnom domaćinstvu :klanjanje:.Dečki su nam izašli u susret i prihvatili da ranije odigramo utakmicu nego štoje to predviđeno.Moram priznati dasmo imali malih problema u klubu ali uspjeli smo to sve prevazići i krenuti dalje u pravom smjeru. :borba: ??? Zato se ispričavamo klubovima skojim nismo još odigrali utakmice na vrijeme,i hvala im na razumjevanju. :idk: Evo dogovorili smo i zaostale utakmice da konačno odigramo: :tt: Posavac-Kuti subota u 20h igra se u Kutima, zbog zauzetosti M,D,Kaniža. Poštari-posavac ponedjeljak u 19,30h Podvinje. Posavac-Optika Zorko srijeda 20h M,D,Kaniža. Pozdrav svima. :P :postovanje: Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Mata - Svibnja 18, 2012, 18:18:36 Evo ja stavio sve najavljeno u kalendar...pa vi javite ako odgodite ;)
Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Bera11 - Svibnja 22, 2012, 13:59:28 Večeras MD Budainka 21.00, Spin - Poštari - igram protiv "svojih"
Spin - Poštari 9-1 Ahmetović 3-0, Župan 3-0, Beraković 3-0 Lemajić 0-3, Šaravanja 0-3, Sekulić 0-3 + par Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Mata - Svibnja 28, 2012, 14:30:57 Stavio sam u kalendar a evo i ovdje:
KUTI - SREDANCI 29.05. U 20.00 SATI u Kutima Znači danas i sutra se igraju 3 utakmice i ostaje da saznamo kad se igra "majka svih derbija" Optika Zorko-Lutalice pa da polako privodimo ovu polusezonu samome kraju Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Mata - Svibnja 29, 2012, 23:55:28 KUTI - SREDANCI 5 : 5
Duže vrijeme nisam igrao u Kutima i baš mi je drago da se ponovilo. Izuzetno uzbudljiv meč što se vidi iz zapisnika gdje su dečki iz Kuta osvojili 3 poena više,a mi jedan set više. Dečkima sve pohvale,a posebno Joci Štivić koji se borio kao lav sa rukom u gipsu :klanjanje: Naš meč je bio zadnji i moram priznati da takvu tišinu nisam čuo nikad ;) KUD je prestao s probom,sat je prestao kuckati a ni gemišt se u to vrijeme nije pravio :P Treći set na 9:9 pogađam mrmka i osvajam set. U 4 setu Joca vodi visoko,nekako stižem i na guzove dobijam u fixu. Kuti Sredanci Štivić 2/1 Babić 1/1 Tambur 1/0 Rečić V. 0/1 Dikanović I. 1/2 Bošnjaković M. 1/2 Dikanović A. 0/2 Rečić M 3/0 +par Zapisničar Josip Dikanović Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Domacc - Lipnja 04, 2012, 12:30:35 Optika Zorko - Lutalice, Podvinje, 20 sati, 5.6.2012.
Za ulaznice se obratite ReBusu (Vedran mi rekao da prenesem). ;D Takoder Vedran kaze da ReBus dobrovoljno dijeli loptice simpaticnim navijacima s autogramom RB. Optici dolazi autobusi navijaca iz svih dijelova Hrvatske, te poslovni partneri koji ce na ulazu dijeliti besplatne RayBan naocale. :P Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: ReBus - Lipnja 04, 2012, 18:20:43 Optika Zorko - Lutalice, Podvinje, 20 sati, 5.6.2012. Novčani prilozi od ulaznica idu za studijsko putovanje u istraživanje mogućih donatora za Novu ligu, ista je situacija i s lopticama...inače autograme dijeli Ivica Majstorović, naš proslavljeni Olimpijac ;DZa ulaznice se obratite ReBusu (Vedran mi rekao da prenesem). ;D Takoder Vedran kaze da ReBus dobrovoljno dijeli loptice simpaticnim navijacima s autogramom RB. Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Domacc - Lipnja 05, 2012, 22:10:13 Optika Zorko - Lutalice 9-1
Bogdanović 2/0 Garić 1/2 Čanić 3/0 Nožina 0/1 Jurinić 2/1 Jurković D. 0/2 Zorko 1/0 Jurković F. 0/3 +par Naslov: Odg: 7.KOLO Autor: Mata - Lipnja 05, 2012, 22:45:45 Čestitke Optici na pobjedi većina stvari je stavljena na mjesto ima već 15-ak minuta
Ostalo USKORO |