Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tomislav Klaić | LUTALICE | 12 | 12 | 0 | 100,0% | 36 | 1 | 404 | 179 | 12 | 35 | 225 |
| 2 | Robert Klobučar | ŠSD GORAN | 12 | 12 | 0 | 100,0% | 36 | 2 | 422 | 268 | 12 | 34 | 154 |
| 3 | Damir Marić | LUTALICE | 12 | 11 | 1 | 91,7% | 35 | 8 | 445 | 323 | 10 | 27 | 122 |
| 4 | Vinko Martić | ŠSD GORAN | 11 | 10 | 1 | 90,9% | 31 | 4 | 382 | 279 | 9 | 27 | 103 |
| 5 | Tomislav Filković | BEBRINA | 12 | 10 | 2 | 83,3% | 32 | 13 | 459 | 370 | 8 | 19 | 89 |
| 6 | Željko Liović | ŠSD GORAN | 9 | 9 | 0 | 100,0% | 27 | 3 | 330 | 189 | 9 | 24 | 141 |
| 7 | Anđelko Martinović | TIM | 9 | 9 | 0 | 100,0% | 27 | 5 | 346 | 250 | 9 | 22 | 96 |
| 8 | Avgustin Vučković | HVIDRA 1 | 12 | 8 | 4 | 66,7% | 25 | 15 | 373 | 305 | 4 | 10 | 68 |
| 9 | Mato Mirković | BEBRINA | 12 | 8 | 4 | 66,7% | 25 | 17 | 411 | 388 | 4 | 8 | 23 |
| 10 | Danijel Udovičić | HVIDRA 2 | 11 | 7 | 4 | 63,6% | 24 | 15 | 372 | 333 | 3 | 9 | 39 |
| 11 | Zvonimir Hrkač | HVIDRA 1 | 12 | 7 | 5 | 58,3% | 27 | 19 | 429 | 391 | 2 | 8 | 38 |
| 12 | Antun Adžić | VRBA 2 | 9 | 6 | 3 | 66,7% | 20 | 14 | 329 | 289 | 3 | 6 | 40 |
| 13 | Igor Šaravanja | VATROGASCI | 12 | 6 | 6 | 50,0% | 21 | 22 | 396 | 390 | 0 | -1 | 6 |
| 14 | Nenad Tambur | KUTI 2 | 12 | 5 | 7 | 41,7% | 21 | 25 | 398 | 435 | -2 | -4 | -37 |
| 15 | Stjepan Bošnjaković | LUTALICE | 12 | 5 | 7 | 41,7% | 21 | 26 | 434 | 447 | -2 | -5 | -13 |
| 16 | Zlatko Bagarić | ŠSD GORAN | 4 | 4 | 0 | 100,0% | 12 | 3 | 163 | 129 | 4 | 9 | 34 |
| 17 | Mladen Kokanović | HVIDRA 2 | 11 | 4 | 7 | 36,4% | 17 | 23 | 366 | 375 | -3 | -6 | -9 |
| 18 | Mladen Siroglavić | VATROGASCI | 12 | 4 | 8 | 33,3% | 13 | 28 | 322 | 390 | -4 | -15 | -68 |
| 19 | Zoran Krznarić | TDA BROD | 3 | 3 | 0 | 100,0% | 9 | 2 | 116 | 69 | 3 | 7 | 47 |
| 20 | Dragan Marinović | VRBA 2 | 9 | 3 | 6 | 33,3% | 13 | 20 | 288 | 333 | -3 | -7 | -45 |
| 21 | Vlado Mihaljčuk | TIM | 9 | 3 | 6 | 33,3% | 11 | 23 | 258 | 346 | -3 | -12 | -88 |
| 22 | Dominik Oroz | VATROGASCI | 12 | 3 | 9 | 25,0% | 20 | 27 | 429 | 439 | -6 | -7 | -10 |
| 23 | Antun Dikanović | KUTI 2 | 12 | 3 | 9 | 25,0% | 13 | 28 | 338 | 406 | -6 | -15 | -68 |
| 24 | Miroslav Dugandžić | HVIDRA 1 | 12 | 3 | 9 | 25,0% | 15 | 30 | 382 | 455 | -6 | -15 | -73 |
| 25 | Mato Šimunović | TDA BROD | 12 | 3 | 9 | 25,0% | 12 | 28 | 317 | 401 | -6 | -16 | -84 |
| 26 | Ante Ćelebija | TDA BROD | 12 | 3 | 9 | 25,0% | 11 | 29 | 281 | 399 | -6 | -18 | -118 |
| 27 | Josip Ćorluka | BEBRINA | 9 | 2 | 7 | 22,2% | 10 | 23 | 276 | 345 | -5 | -13 | -69 |
| 28 | Zlatan Jerković | VRBA 2 | 9 | 2 | 7 | 22,2% | 10 | 23 | 273 | 347 | -5 | -13 | -74 |
| 29 | Karlo Filković | BEBRINA | 3 | 1 | 2 | 33,3% | 4 | 6 | 87 | 90 | -1 | -2 | -3 |
| 30 | Shao Yong Sao | KUTI 2 | 4 | 1 | 3 | 25,0% | 3 | 10 | 88 | 133 | -2 | -7 | -45 |
| 31 | Josip Dikanović | KUTI 2 | 8 | 1 | 7 | 12,5% | 3 | 22 | 173 | 275 | -6 | -19 | -102 |
| 32 | Marko Oroz | TIM | 6 | 0 | 6 | 0,0% | 2 | 18 | 142 | 214 | -6 | -16 | -72 |
| 33 | Antun Stanić | TDA BROD | 9 | 0 | 9 | 0,0% | 2 | 27 | 191 | 313 | -9 | -25 | -122 |
| 34 | Mirko Mršić | HVIDRA 2 | 11 | 0 | 11 | 0,0% | 4 | 33 | 277 | 402 | -11 | -29 | -125 |