Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ivica Majstorović | OPTIKA ZORKO | 19 | 19 | 0 | 100,0% | 57 | 6 | 668 | 420 | 19 | 51 | 248 |
| 2 | Vedran Zorko | OPTIKA ZORKO | 17 | 17 | 0 | 100,0% | 51 | 0 | 562 | 226 | 17 | 51 | 336 |
| 3 | Zoran Krznarić | TDA | 21 | 16 | 5 | 76,2% | 52 | 26 | 800 | 629 | 11 | 26 | 171 |
| 4 | Antun Adžić | VRBA 2 | 21 | 16 | 5 | 76,2% | 52 | 29 | 800 | 734 | 11 | 23 | 66 |
| 5 | Benjamin Pohel | VATROGASCI | 21 | 15 | 6 | 71,4% | 50 | 32 | 803 | 733 | 9 | 18 | 70 |
| 6 | Krešimir Štetić | TIM | 21 | 13 | 8 | 61,9% | 44 | 33 | 719 | 685 | 5 | 11 | 34 |
| 7 | Igor Šaravanja | VATROGASCI | 21 | 13 | 8 | 61,9% | 42 | 35 | 710 | 689 | 5 | 7 | 21 |
| 8 | Anđelko Martinović | TIM | 13 | 12 | 1 | 92,3% | 36 | 7 | 470 | 314 | 11 | 29 | 156 |
| 9 | Nenad Tambur | KUTI 2 | 16 | 12 | 4 | 75,0% | 40 | 14 | 568 | 451 | 8 | 26 | 117 |
| 10 | Damir Marić | LUTALICE | 21 | 11 | 10 | 52,4% | 42 | 36 | 725 | 714 | 1 | 6 | 11 |
| 11 | Antun Dikanović | KUTI 2 | 14 | 10 | 4 | 71,4% | 33 | 23 | 530 | 493 | 6 | 10 | 37 |
| 12 | Zoran Petrak | KUTI 2 | 18 | 10 | 8 | 55,6% | 37 | 29 | 642 | 576 | 2 | 8 | 66 |
| 13 | Mladen Siroglavić | VATROGASCI | 21 | 10 | 11 | 47,6% | 35 | 43 | 679 | 710 | -1 | -8 | -31 |
| 14 | Zvonimir Hrkač | HVIDRA 1 | 16 | 9 | 7 | 56,3% | 33 | 24 | 523 | 516 | 2 | 9 | 7 |
| 15 | Mato Šimunović | TDA | 20 | 9 | 11 | 45,0% | 35 | 38 | 680 | 677 | -2 | -3 | 3 |
| 16 | Dragan Marinović | VRBA 2 | 21 | 9 | 12 | 42,9% | 34 | 45 | 665 | 745 | -3 | -11 | -80 |
| 17 | Stjepan Bošnjaković | LUTALICE | 21 | 8 | 13 | 38,1% | 34 | 45 | 709 | 754 | -5 | -11 | -45 |
| 18 | Željko Vačić | KUTI 2 | 11 | 7 | 4 | 63,6% | 24 | 16 | 400 | 342 | 3 | 8 | 58 |
| 19 | Danijel Udovičić | HVIDRA 1 | 19 | 7 | 12 | 36,8% | 30 | 40 | 618 | 654 | -5 | -10 | -36 |
| 20 | Goran Lučanović | OPTIKA ZORKO | 15 | 5 | 10 | 33,3% | 22 | 32 | 453 | 515 | -5 | -10 | -62 |
| 21 | Avgustin Vučković | HVIDRA 1 | 11 | 4 | 7 | 36,4% | 19 | 24 | 404 | 405 | -3 | -5 | -1 |
| 22 | Zlatan Jerković | VRBA 2 | 21 | 4 | 17 | 19,0% | 24 | 52 | 584 | 764 | -13 | -28 | -180 |
| 23 | Mladen Kokanović | HVIDRA 1 | 9 | 3 | 6 | 33,3% | 14 | 21 | 297 | 340 | -3 | -7 | -43 |
| 24 | Antun Stanić | TDA | 10 | 3 | 7 | 30,0% | 13 | 25 | 328 | 382 | -4 | -12 | -54 |
| 25 | Ante Ćelebija | TDA | 12 | 3 | 9 | 25,0% | 12 | 30 | 344 | 421 | -6 | -18 | -77 |
| 26 | Vlado Mihaljčuk | TIM | 16 | 3 | 13 | 18,8% | 15 | 43 | 457 | 597 | -10 | -28 | -140 |
| 27 | Josip Dikanović | KUTI 2 | 4 | 1 | 3 | 25,0% | 4 | 11 | 123 | 156 | -2 | -7 | -33 |
| 28 | Miroslav Dugandžić | HVIDRA 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 3 | 15 | 33 | -1 | -3 | -18 |
| 29 | Krunoslav Ziterbart | HVIDRA 1 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 9 | 87 | 117 | -3 | -7 | -30 |
| 30 | Mirko Mršić | HVIDRA 1 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 12 | 118 | 159 | -4 | -9 | -41 |
| 31 | Mladen Petričević | OPTIKA ZORKO | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 12 | 50 | 132 | -4 | -12 | -82 |
| 32 | Ivan Škrinjar | OPTIKA ZORKO | 5 | 0 | 5 | 0,0% | 1 | 15 | 101 | 171 | -5 | -14 | -70 |
| 33 | Marko Oroz | TIM | 10 | 0 | 10 | 0,0% | 4 | 30 | 274 | 370 | -10 | -26 | -96 |
| 34 | Miroslav Relić | LUTALICE | 21 | 0 | 21 | 0,0% | 9 | 63 | 485 | 767 | -21 | -54 | -282 |