Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ivan Jularić | KUTI 1 | 24 | 22 | 2 | 91,7% | 68 | 22 | 967 | 759 | 20 | 46 | 208 |
| 2 | Tihomir Soltoković | VRBA | 24 | 21 | 3 | 87,5% | 65 | 22 | 898 | 751 | 18 | 43 | 147 |
| 3 | Nenad Babler | ZRINSKI | 24 | 18 | 6 | 75,0% | 63 | 35 | 957 | 839 | 12 | 28 | 118 |
| 4 | Josip Štivić | KUTI 1 | 24 | 18 | 6 | 75,0% | 62 | 34 | 950 | 849 | 12 | 28 | 101 |
| 5 | Robert Župan | SPIN GEWO | 19 | 16 | 3 | 84,2% | 52 | 24 | 782 | 665 | 13 | 28 | 117 |
| 6 | Damir Grgić | SIBINJ | 22 | 16 | 6 | 72,7% | 55 | 29 | 829 | 730 | 10 | 26 | 99 |
| 7 | Toni Sarajčić | SIBINJ | 21 | 15 | 6 | 71,4% | 52 | 31 | 829 | 705 | 9 | 21 | 124 |
| 8 | Antonio Nožina | SPIN GEWO | 17 | 14 | 3 | 82,4% | 47 | 17 | 680 | 511 | 11 | 30 | 169 |
| 9 | Tihomir Sigurnjak | SPINNERS | 24 | 14 | 10 | 58,3% | 50 | 44 | 940 | 891 | 4 | 6 | 49 |
| 10 | Robert Pravdić | ŠSD GORAN | 15 | 13 | 2 | 86,7% | 42 | 14 | 589 | 437 | 11 | 28 | 152 |
| 11 | Robert Klobučar | VRBA | 21 | 13 | 8 | 61,9% | 49 | 35 | 789 | 767 | 5 | 14 | 22 |
| 12 | Goran Jurakić | ZRINSKI | 24 | 10 | 14 | 41,7% | 41 | 51 | 878 | 914 | -4 | -10 | -36 |
| 13 | Hrvoje Dujmović | SPIN GEWO | 9 | 9 | 0 | 100,0% | 27 | 5 | 339 | 232 | 9 | 22 | 107 |
| 14 | Mladen Beraković | SPIN GEWO | 12 | 9 | 3 | 75,0% | 31 | 18 | 483 | 414 | 6 | 13 | 69 |
| 15 | Karlo Filković | BEBRINA | 21 | 9 | 12 | 42,9% | 36 | 43 | 731 | 763 | -3 | -7 | -32 |
| 16 | Dalibor Jurković | ZRINSKI | 24 | 9 | 15 | 37,5% | 37 | 51 | 776 | 822 | -6 | -14 | -46 |
| 17 | Renato Busija | POŠTARI | 24 | 9 | 15 | 37,5% | 36 | 60 | 832 | 963 | -6 | -24 | -131 |
| 18 | Mario Grgić | SPINNERS | 15 | 8 | 7 | 53,3% | 36 | 24 | 574 | 514 | 1 | 12 | 60 |
| 19 | Miodrag Bogojević | ŠSD GORAN | 15 | 8 | 7 | 53,3% | 28 | 25 | 524 | 500 | 1 | 3 | 24 |
| 20 | Željko Liović | ŠSD GORAN | 20 | 8 | 12 | 40,0% | 35 | 41 | 736 | 728 | -4 | -6 | 8 |
| 21 | Josip Čanić | SIBINJ | 11 | 7 | 4 | 63,6% | 27 | 21 | 471 | 429 | 3 | 6 | 42 |
| 22 | Zdravko Jurić | VRBA | 21 | 7 | 14 | 33,3% | 33 | 47 | 682 | 718 | -7 | -14 | -36 |
| 23 | Ivan Vuletić | SPIN GEWO | 12 | 6 | 6 | 50,0% | 22 | 22 | 388 | 404 | 0 | 0 | -16 |
| 24 | Vinko Tomakić | SIBINJ | 18 | 6 | 12 | 33,3% | 28 | 42 | 620 | 670 | -6 | -14 | -50 |
| 25 | Zdravko Ferić | KUTI 1 | 18 | 5 | 13 | 27,8% | 30 | 45 | 664 | 744 | -8 | -15 | -80 |
| 26 | Žarko Račić | SPINNERS | 18 | 5 | 13 | 27,8% | 27 | 43 | 620 | 707 | -8 | -16 | -87 |
| 27 | Goran Sekulić | POŠTARI | 24 | 5 | 19 | 20,8% | 26 | 60 | 728 | 876 | -14 | -34 | -148 |
| 28 | Stjepan Živković | SPINNERS | 15 | 4 | 11 | 26,7% | 19 | 37 | 495 | 572 | -7 | -18 | -77 |
| 29 | Tomislav Filković | BEBRINA | 24 | 4 | 20 | 16,7% | 29 | 66 | 807 | 981 | -16 | -37 | -174 |
| 30 | Danijel Mršić | KUTI 1 | 6 | 3 | 3 | 50,0% | 10 | 12 | 202 | 218 | 0 | -2 | -16 |
| 31 | Mato Mirković | BEBRINA | 14 | 3 | 11 | 21,4% | 15 | 37 | 444 | 534 | -8 | -22 | -90 |
| 32 | Nenad Lemajić | POŠTARI | 21 | 3 | 18 | 14,3% | 22 | 58 | 639 | 833 | -15 | -36 | -194 |
| 33 | Vinko Martić | ŠSD GORAN | 13 | 2 | 11 | 15,4% | 12 | 35 | 369 | 489 | -9 | -23 | -120 |
| 34 | Darko Arbanas | ŠSD GORAN | 6 | 1 | 5 | 16,7% | 6 | 15 | 169 | 214 | -4 | -9 | -45 |
| 35 | Ivan Vuleta st. | VRBA | 6 | 1 | 5 | 16,7% | 5 | 16 | 171 | 216 | -4 | -11 | -45 |
| 36 | Zlatko Bagarić | ŠSD GORAN | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 9 | 71 | 105 | -3 | -8 | -34 |
| 37 | Marijan Bošnjak | BEBRINA | 13 | 0 | 13 | 0,0% | 5 | 39 | 315 | 474 | -13 | -34 | -159 |