Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gabrijel Mandić | ACROM | 25 | 25 | 0 | 100,0% | 75 | 5 | 867 | 463 | 25 | 70 | 404 |
| 2 | Ivan Miloš | ACROM | 25 | 23 | 2 | 92,0% | 70 | 11 | 884 | 548 | 21 | 59 | 336 |
| 3 | Ivica Majstorović | OPTIKA ZORKO | 24 | 21 | 3 | 87,5% | 69 | 15 | 908 | 678 | 18 | 54 | 230 |
| 4 | Antun Adžić | VRBA 2 | 27 | 19 | 8 | 70,4% | 63 | 35 | 968 | 829 | 11 | 28 | 139 |
| 5 | Anđelko Martinović | TIM | 18 | 18 | 0 | 100,0% | 54 | 4 | 640 | 442 | 18 | 50 | 198 |
| 6 | Damir Marić | LUTALICE | 26 | 18 | 8 | 69,2% | 55 | 33 | 839 | 718 | 10 | 22 | 121 |
| 7 | Vedran Zorko | OPTIKA ZORKO | 18 | 17 | 1 | 94,4% | 53 | 3 | 614 | 230 | 16 | 50 | 384 |
| 8 | Danijel Udovičić | HVIDRA 2 | 27 | 17 | 10 | 63,0% | 55 | 46 | 1001 | 919 | 7 | 9 | 82 |
| 9 | Antun Dikanović | KUTI 2 | 26 | 16 | 10 | 61,5% | 55 | 42 | 910 | 891 | 6 | 13 | 19 |
| 10 | Zoran Krznarić | TDA | 27 | 16 | 11 | 59,3% | 54 | 39 | 905 | 868 | 5 | 15 | 37 |
| 11 | Krešimir Štetić | ACROM | 20 | 15 | 5 | 75,0% | 52 | 27 | 776 | 660 | 10 | 25 | 116 |
| 12 | Zvonimir Hrkač | HVIDRA 1 | 26 | 15 | 11 | 57,7% | 56 | 43 | 948 | 919 | 4 | 13 | 29 |
| 13 | Željko Vačić | KUTI 2 | 26 | 15 | 11 | 57,7% | 46 | 47 | 834 | 837 | 4 | -1 | -3 |
| 14 | Mladen Siroglavić | VATROGASCI | 25 | 14 | 11 | 56,0% | 48 | 48 | 872 | 927 | 3 | 0 | -55 |
| 15 | Igor Šaravanja | VATROGASCI | 27 | 14 | 13 | 51,9% | 55 | 54 | 1015 | 1035 | 1 | 1 | -20 |
| 16 | Stjepan Bošnjaković | LUTALICE | 26 | 13 | 13 | 50,0% | 52 | 47 | 917 | 866 | 0 | 5 | 51 |
| 17 | Dragan Marinović | VRBA 2 | 24 | 9 | 15 | 37,5% | 37 | 57 | 808 | 918 | -6 | -20 | -110 |
| 18 | Vlado Mihaljčuk | TIM | 24 | 8 | 16 | 33,3% | 38 | 56 | 846 | 938 | -8 | -18 | -92 |
| 19 | Josip Dikanović | KUTI 2 | 26 | 8 | 18 | 30,8% | 37 | 60 | 828 | 972 | -10 | -23 | -144 |
| 20 | Zlatan Jerković | VRBA 2 | 27 | 8 | 19 | 29,6% | 36 | 66 | 863 | 1008 | -11 | -30 | -145 |
| 21 | Antun Šimunović | TDA | 15 | 7 | 8 | 46,7% | 28 | 30 | 506 | 518 | -1 | -2 | -12 |
| 22 | Viktor Marinić | OPTIKA ZORKO | 11 | 6 | 5 | 54,5% | 23 | 22 | 408 | 425 | 1 | 1 | -17 |
| 23 | Miroslav Dugandžić | HVIDRA 1 | 17 | 6 | 11 | 35,3% | 29 | 40 | 602 | 657 | -5 | -11 | -55 |
| 24 | Krunoslav Ziterbart | HVIDRA 2 | 18 | 6 | 12 | 33,3% | 27 | 41 | 627 | 665 | -6 | -14 | -38 |
| 25 | Benjamin Pohel | VATROGASCI | 20 | 6 | 14 | 30,0% | 27 | 48 | 630 | 727 | -8 | -21 | -97 |
| 26 | Antun Stanić | TDA | 21 | 6 | 15 | 28,6% | 29 | 51 | 666 | 766 | -9 | -22 | -100 |
| 27 | Avgustin Vučković | HVIDRA 1 | 26 | 6 | 20 | 23,1% | 32 | 62 | 826 | 932 | -14 | -30 | -106 |
| 28 | Marko Oroz | TIM | 24 | 5 | 19 | 20,8% | 30 | 63 | 799 | 948 | -14 | -33 | -149 |
| 29 | Mirko Mršić | HVIDRA 2 | 27 | 5 | 22 | 18,5% | 21 | 69 | 695 | 924 | -17 | -48 | -229 |
| 30 | Bernard Prelčec | LUTALICE | 3 | 3 | 0 | 100,0% | 9 | 4 | 131 | 110 | 3 | 5 | 21 |
| 31 | Ivan Vuleta ml. | VATROGASCI | 6 | 3 | 3 | 50,0% | 13 | 13 | 220 | 253 | 0 | 0 | -33 |
| 32 | Josip Akmačić | VATROGASCI | 3 | 2 | 1 | 66,7% | 6 | 6 | 121 | 114 | 1 | 0 | 7 |
| 33 | Fran Udovičić | HVIDRA 2 | 6 | 2 | 4 | 33,3% | 8 | 16 | 192 | 244 | -2 | -8 | -52 |
| 34 | Ivan Škrinjar | OPTIKA ZORKO | 6 | 2 | 4 | 33,3% | 6 | 14 | 135 | 195 | -2 | -8 | -60 |
| 35 | Matej Bošnjaković | LUTALICE | 9 | 2 | 7 | 22,2% | 12 | 24 | 309 | 362 | -5 | -12 | -53 |
| 36 | Miroslav Relić | LUTALICE | 11 | 2 | 9 | 18,2% | 6 | 29 | 250 | 370 | -7 | -23 | -120 |
| 37 | Ante Ćelebija | TDA | 18 | 2 | 16 | 11,1% | 17 | 50 | 545 | 684 | -14 | -33 | -139 |
| 38 | Damir Vuković | HVIDRA 1 | 9 | 1 | 8 | 11,1% | 10 | 24 | 275 | 354 | -7 | -14 | -79 |
| 39 | Josip Gašpar | ACROM | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 3 | 10 | 33 | -1 | -3 | -23 |
| 40 | Marko Božić | OPTIKA ZORKO | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 9 | 75 | 109 | -3 | -7 | -34 |
| 41 | Mario Kordić | ACROM | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 12 | 84 | 134 | -4 | -12 | -50 |
| 42 | Mladen Petričević | OPTIKA ZORKO | 10 | 0 | 10 | 0,0% | 3 | 30 | 191 | 350 | -10 | -27 | -159 |