Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tihomir Soltoković | VRBA | 27 | 21 | 6 | 77,8% | 67 | 30 | 965 | 811 | 15 | 37 | 154 |
| 2 | Hrvoje Dujmović | SPIN GEWO | 20 | 20 | 0 | 100,0% | 60 | 10 | 750 | 507 | 20 | 50 | 243 |
| 3 | Josip Štivić | KUTI 1 | 26 | 20 | 6 | 76,9% | 68 | 36 | 1040 | 874 | 14 | 32 | 166 |
| 4 | Ivan Jularić | MARTEL | 21 | 19 | 2 | 90,5% | 60 | 27 | 884 | 748 | 17 | 33 | 136 |
| 5 | Mario Grgić | SPINNERS | 23 | 18 | 5 | 78,3% | 60 | 24 | 874 | 687 | 13 | 36 | 187 |
| 6 | Robert Župan | SPIN GEWO | 24 | 17 | 7 | 70,8% | 58 | 38 | 947 | 876 | 10 | 20 | 71 |
| 7 | Gabrijel Mandić | MARTEL | 18 | 15 | 3 | 83,3% | 47 | 13 | 624 | 445 | 12 | 34 | 179 |
| 8 | Toni Sarajčić | SIBINJ | 23 | 15 | 8 | 65,2% | 57 | 33 | 883 | 753 | 7 | 24 | 130 |
| 9 | Nenad Babler | ZRINSKI | 23 | 15 | 8 | 65,2% | 54 | 34 | 864 | 714 | 7 | 20 | 150 |
| 10 | Damir Grgić | SIBINJ | 24 | 15 | 9 | 62,5% | 55 | 38 | 884 | 823 | 6 | 17 | 61 |
| 11 | Danijel Mršić | BEBRINA | 25 | 15 | 10 | 60,0% | 51 | 43 | 877 | 824 | 5 | 8 | 53 |
| 12 | Antonio Nožina | MARTEL | 20 | 14 | 6 | 70,0% | 47 | 29 | 739 | 664 | 8 | 18 | 75 |
| 13 | Robert Klobučar | VRBA | 27 | 14 | 13 | 51,9% | 59 | 54 | 1076 | 1050 | 1 | 5 | 26 |
| 14 | Tihomir Sigurnjak | SPINNERS | 26 | 13 | 13 | 50,0% | 49 | 47 | 867 | 868 | 0 | 2 | -1 |
| 15 | Dalibor Jurković | ZRINSKI | 23 | 12 | 11 | 52,2% | 45 | 42 | 810 | 802 | 1 | 3 | 8 |
| 16 | Robert Pravdić | ŠSD GORAN | 15 | 11 | 4 | 73,3% | 35 | 20 | 547 | 493 | 7 | 15 | 54 |
| 17 | Ivan Miloš | MARTEL | 19 | 11 | 8 | 57,9% | 42 | 35 | 750 | 702 | 3 | 7 | 48 |
| 18 | Goran Jurakić | ZRINSKI | 23 | 11 | 12 | 47,8% | 43 | 51 | 860 | 877 | -1 | -8 | -17 |
| 19 | Karlo Filković | BEBRINA | 20 | 10 | 10 | 50,0% | 35 | 38 | 651 | 660 | 0 | -3 | -9 |
| 20 | Mladen Beraković | SPIN GEWO | 12 | 9 | 3 | 75,0% | 31 | 16 | 458 | 409 | 6 | 15 | 49 |
| 21 | Žarko Račić | SPINNERS | 19 | 9 | 10 | 47,4% | 37 | 34 | 671 | 659 | -1 | 3 | 12 |
| 22 | Tomislav Filković | BEBRINA | 26 | 9 | 17 | 34,6% | 39 | 63 | 913 | 1025 | -8 | -24 | -112 |
| 23 | Josip Čanić | SIBINJ | 13 | 8 | 5 | 61,5% | 31 | 18 | 463 | 402 | 3 | 13 | 61 |
| 24 | Zdravko Ferić | KUTI 1 | 26 | 8 | 18 | 30,8% | 39 | 57 | 832 | 912 | -10 | -18 | -80 |
| 25 | Zdravko Jurić | VRBA | 17 | 7 | 10 | 41,2% | 28 | 36 | 609 | 643 | -3 | -8 | -34 |
| 26 | Josip Akmačić | VATROGASCI | 18 | 7 | 11 | 38,9% | 35 | 41 | 689 | 748 | -4 | -6 | -59 |
| 27 | Vinko Martić | ŠSD GORAN | 19 | 7 | 12 | 36,8% | 26 | 41 | 573 | 636 | -5 | -15 | -63 |
| 28 | Ivan Vuletić | SPIN GEWO | 19 | 7 | 12 | 36,8% | 28 | 43 | 594 | 696 | -5 | -15 | -102 |
| 29 | Željko Liović | ŠSD GORAN | 24 | 7 | 17 | 29,2% | 34 | 58 | 800 | 889 | -10 | -24 | -89 |
| 30 | Nenad Tambur | KUTI 1 | 26 | 7 | 19 | 26,9% | 34 | 62 | 868 | 958 | -12 | -28 | -90 |
| 31 | Vinko Tomakić | SIBINJ | 14 | 5 | 9 | 35,7% | 25 | 32 | 495 | 520 | -4 | -7 | -25 |
| 32 | Ivan Vuleta st. | VRBA | 6 | 3 | 3 | 50,0% | 11 | 13 | 211 | 225 | 0 | -2 | -14 |
| 33 | Mato Mirković | BEBRINA | 10 | 2 | 8 | 20,0% | 10 | 28 | 287 | 390 | -6 | -18 | -103 |
| 34 | Ivan Vuleta ml. | VATROGASCI | 3 | 1 | 2 | 33,3% | 3 | 7 | 82 | 103 | -1 | -4 | -21 |
| 35 | Darko Arbanas | ŠSD GORAN | 8 | 1 | 7 | 12,5% | 6 | 22 | 207 | 291 | -6 | -16 | -84 |
| 36 | Igor Šaravanja | VATROGASCI | 27 | 1 | 26 | 3,7% | 13 | 79 | 658 | 967 | -25 | -66 | -309 |
| 37 | Goran Bašić | SPINNERS | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 6 | 47 | 76 | -2 | -5 | -29 |
| 38 | Domagoj Čanić | SIBINJ | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 9 | 61 | 109 | -3 | -8 | -48 |
| 39 | Bernard Vukovarac | VRBA | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 12 | 106 | 152 | -4 | -9 | -46 |
| 40 | Benjamin Pohel | SIBINJ | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 12 | 94 | 136 | -4 | -11 | -42 |
| 41 | Zlatko Bagarić | ŠSD GORAN | 6 | 0 | 6 | 0,0% | 4 | 18 | 171 | 237 | -6 | -14 | -66 |
| 42 | Stjepan Živković | SPINNERS | 8 | 0 | 8 | 0,0% | 4 | 24 | 200 | 311 | -8 | -20 | -111 |
| 43 | Mladen Siroglavić | VATROGASCI | 27 | 0 | 27 | 0,0% | 18 | 81 | 716 | 1025 | -27 | -63 | -309 |