Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ivan Jularić | MARTEL | 21 | 19 | 2 | 90,5% | 60 | 24 | 900 | 691 | 17 | 36 | 209 |
| 2 | Antonio Nožina | MARTEL | 21 | 17 | 4 | 81,0% | 54 | 24 | 796 | 669 | 13 | 30 | 127 |
| 3 | Robert Klobučar | VRBA | 23 | 17 | 6 | 73,9% | 56 | 28 | 796 | 723 | 11 | 28 | 73 |
| 4 | Tihomir Soltoković | VRBA | 23 | 16 | 7 | 69,6% | 54 | 29 | 838 | 718 | 9 | 25 | 120 |
| 5 | Tomislav Klaić | MARTEL | 15 | 15 | 0 | 100,0% | 45 | 5 | 544 | 282 | 15 | 40 | 262 |
| 6 | Gabrijel Mandić | KOLONIJA | 21 | 15 | 6 | 71,4% | 49 | 29 | 759 | 618 | 9 | 20 | 141 |
| 7 | Robert Župan | SPIN GEWO | 18 | 14 | 4 | 77,8% | 46 | 20 | 650 | 568 | 10 | 26 | 82 |
| 8 | Josip Štivić | KUTI | 24 | 14 | 10 | 58,3% | 53 | 39 | 888 | 828 | 4 | 14 | 60 |
| 9 | Hrvoje Dujmović | SPIN GEWO | 15 | 13 | 2 | 86,7% | 40 | 12 | 533 | 409 | 11 | 28 | 124 |
| 10 | Toni Sarajčić | SIBINJ | 18 | 13 | 5 | 72,2% | 42 | 22 | 637 | 574 | 8 | 20 | 63 |
| 11 | Robert Pravdić | ŠSD GORAN | 20 | 13 | 7 | 65,0% | 47 | 30 | 741 | 675 | 6 | 17 | 66 |
| 12 | Mario Grgić | SPINNERS | 17 | 12 | 5 | 70,6% | 42 | 24 | 677 | 579 | 7 | 18 | 98 |
| 13 | Damir Grgić | SIBINJ | 18 | 10 | 8 | 55,6% | 39 | 34 | 697 | 676 | 2 | 5 | 21 |
| 14 | Ivan Miloš | KOLONIJA | 21 | 10 | 11 | 47,6% | 40 | 41 | 767 | 743 | -1 | -1 | 24 |
| 15 | Željko Liović | ŠSD GORAN | 23 | 10 | 13 | 43,5% | 38 | 45 | 751 | 781 | -3 | -7 | -30 |
| 16 | Zdravko Ferić | KUTI | 24 | 10 | 14 | 41,7% | 41 | 50 | 797 | 878 | -4 | -9 | -81 |
| 17 | Mladen Beraković | SPIN GEWO | 12 | 9 | 3 | 75,0% | 31 | 20 | 505 | 456 | 6 | 11 | 49 |
| 18 | Tihomir Sigurnjak | SPINNERS | 20 | 9 | 11 | 45,0% | 30 | 39 | 633 | 670 | -2 | -9 | -37 |
| 19 | Nenad Babler | ZRINSKI | 22 | 9 | 13 | 40,9% | 45 | 48 | 846 | 845 | -4 | -3 | 1 |
| 20 | Žarko Račić | SPINNERS | 17 | 8 | 9 | 47,1% | 28 | 34 | 556 | 584 | -1 | -6 | -28 |
| 21 | Nenad Tambur | KUTI | 24 | 7 | 17 | 29,2% | 38 | 59 | 920 | 975 | -10 | -21 | -55 |
| 22 | Vinko Tomakić | SIBINJ | 24 | 7 | 17 | 29,2% | 37 | 58 | 813 | 896 | -10 | -21 | -83 |
| 23 | Domagoj Čanić | SIBINJ | 9 | 5 | 4 | 55,6% | 18 | 15 | 320 | 300 | 1 | 3 | 20 |
| 24 | Ivan Vuletić | SPIN GEWO | 18 | 5 | 13 | 27,8% | 24 | 44 | 592 | 688 | -8 | -20 | -96 |
| 25 | Goran Jurakić | ZRINSKI | 22 | 5 | 17 | 22,7% | 32 | 55 | 754 | 860 | -12 | -23 | -106 |
| 26 | Tomislav Župan | SPIN GEWO | 6 | 4 | 2 | 66,7% | 15 | 12 | 249 | 236 | 2 | 3 | 13 |
| 27 | Krešimir Ilakovac | KOLONIJA | 8 | 3 | 5 | 37,5% | 13 | 18 | 280 | 305 | -2 | -5 | -25 |
| 28 | Zdravko Jurić | VRBA | 9 | 3 | 6 | 33,3% | 13 | 20 | 292 | 312 | -3 | -7 | -20 |
| 29 | Dalibor Jurković | ZRINSKI | 22 | 3 | 19 | 13,6% | 20 | 62 | 633 | 861 | -16 | -42 | -228 |
| 30 | Vinko Martić | ŠSD GORAN | 23 | 3 | 20 | 13,0% | 14 | 65 | 601 | 848 | -17 | -51 | -247 |
| 31 | David Popić | KOLONIJA | 3 | 2 | 1 | 66,7% | 7 | 6 | 129 | 124 | 1 | 1 | 5 |
| 32 | Zlatko Bagarić | ŠSD GORAN | 3 | 1 | 2 | 33,3% | 3 | 7 | 88 | 108 | -1 | -4 | -20 |
| 33 | Josip Akmačić | KOLONIJA | 7 | 1 | 6 | 14,3% | 9 | 20 | 253 | 300 | -5 | -11 | -47 |
| 34 | Ivan Vuleta st. | VRBA | 14 | 1 | 13 | 7,1% | 8 | 40 | 346 | 510 | -12 | -32 | -164 |
| 35 | Matija Bobinac | SIBINJ | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 9 | 51 | 108 | -3 | -8 | -57 |
| 36 | Goran Bašić | SPINNERS | 5 | 0 | 5 | 0,0% | 2 | 15 | 105 | 181 | -5 | -13 | -76 |
| 37 | Marko Oreč | MARTEL | 6 | 0 | 6 | 0,0% | 3 | 18 | 147 | 220 | -6 | -15 | -73 |
| 38 | Stjepan Živković | SPINNERS | 7 | 0 | 7 | 0,0% | 4 | 21 | 188 | 273 | -7 | -17 | -85 |