Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tihomir Soltoković | VRBA | 21 | 15 | 6 | 71,4% | 52 | 31 | 803 | 736 | 9 | 21 | 67 |
| 2 | Toni Sarajčić | SIBINJ | 14 | 12 | 2 | 85,7% | 38 | 17 | 537 | 442 | 10 | 21 | 95 |
| 3 | Miroslav Rosandić | KUTI 1 | 12 | 10 | 2 | 83,3% | 31 | 12 | 436 | 323 | 8 | 19 | 113 |
| 4 | Ivan Jularić | KUTI 1 | 12 | 10 | 2 | 83,3% | 32 | 13 | 464 | 359 | 8 | 19 | 105 |
| 5 | Mladen Beraković | SPIN GEWO | 12 | 9 | 3 | 75,0% | 27 | 14 | 409 | 347 | 6 | 13 | 62 |
| 6 | Matej Lacković | ZRINSKI | 8 | 8 | 0 | 100,0% | 24 | 3 | 288 | 183 | 8 | 21 | 105 |
| 7 | Josip Štivić | KUTI 1 | 12 | 8 | 4 | 66,7% | 26 | 22 | 446 | 387 | 4 | 4 | 59 |
| 8 | Ivan Markanjević | ACROM | 8 | 7 | 1 | 87,5% | 23 | 6 | 299 | 253 | 6 | 17 | 46 |
| 9 | Gabrijel Mandić | ACROM | 9 | 7 | 2 | 77,8% | 24 | 8 | 330 | 265 | 5 | 16 | 65 |
| 10 | Mario Grgić | ZRINSKI | 12 | 7 | 5 | 58,3% | 25 | 18 | 429 | 386 | 2 | 7 | 43 |
| 11 | Domagoj Čanić | SIBINJ | 11 | 6 | 5 | 54,5% | 22 | 17 | 384 | 363 | 1 | 5 | 21 |
| 12 | Danijel Mršić | KUTI | 15 | 6 | 9 | 40,0% | 27 | 32 | 539 | 536 | -3 | -5 | 3 |
| 13 | Zdravko Jurić | VRBA | 21 | 6 | 15 | 28,6% | 26 | 54 | 631 | 814 | -9 | -28 | -183 |
| 14 | Robert Župan | SPIN GEWO | 9 | 5 | 4 | 55,6% | 18 | 18 | 338 | 348 | 1 | 0 | -10 |
| 15 | Damir Grgić | SIBINJ | 12 | 5 | 7 | 41,7% | 24 | 24 | 448 | 443 | -2 | 0 | 5 |
| 16 | Hrvoje Dujmović | SPIN GEWO | 5 | 4 | 1 | 80,0% | 14 | 5 | 186 | 150 | 3 | 9 | 36 |
| 17 | Ivan Miloš | ACROM | 6 | 4 | 2 | 66,7% | 16 | 12 | 281 | 260 | 2 | 4 | 21 |
| 18 | Zdravko Ferić | KUTI | 15 | 4 | 11 | 26,7% | 22 | 36 | 502 | 556 | -7 | -14 | -54 |
| 19 | Antonio Lešković | ACROM | 4 | 3 | 1 | 75,0% | 10 | 8 | 177 | 180 | 2 | 2 | -3 |
| 20 | Josip Čanić | SIBINJ | 5 | 3 | 2 | 60,0% | 10 | 8 | 169 | 148 | 1 | 2 | 21 |
| 21 | Nenad Babler | ZRINSKI | 10 | 3 | 7 | 30,0% | 14 | 25 | 325 | 377 | -4 | -11 | -52 |
| 22 | Vinko Tomakić | SIBINJ 2 | 11 | 3 | 8 | 27,3% | 17 | 26 | 377 | 409 | -5 | -9 | -32 |
| 23 | Matej Jurinić | SPIN GEWO | 2 | 2 | 0 | 100,0% | 6 | 1 | 77 | 46 | 2 | 5 | 31 |
| 24 | Goran Jurakić | ZRINSKI | 6 | 2 | 4 | 33,3% | 7 | 12 | 159 | 189 | -2 | -5 | -30 |
| 25 | Mihael Cipar | SIBINJ 2 | 9 | 2 | 7 | 22,2% | 13 | 23 | 315 | 362 | -5 | -10 | -47 |
| 26 | Benjamin Pohel | SIBINJ 2 | 3 | 1 | 2 | 33,3% | 4 | 8 | 90 | 118 | -1 | -4 | -28 |
| 27 | Bernard Vukovarac | VRBA | 8 | 1 | 7 | 12,5% | 4 | 21 | 189 | 264 | -6 | -17 | -75 |
| 28 | Goran Sekulić | SIBINJ 2 | 10 | 1 | 9 | 10,0% | 9 | 28 | 275 | 364 | -8 | -19 | -89 |
| 29 | Ivan Vuleta st. | VRBA | 5 | 0 | 5 | 0,0% | 2 | 15 | 139 | 189 | -5 | -13 | -50 |
| 30 | Ivan Vuletić | SPIN GEWO | 6 | 0 | 6 | 0,0% | 5 | 18 | 158 | 234 | -6 | -13 | -76 |
| 31 | Zoran Petrak | KUTI | 15 | 0 | 15 | 0,0% | 8 | 45 | 384 | 553 | -15 | -37 | -169 |