Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ivan Markanjević | ACROM | 23 | 20 | 3 | 87,0% | 64 | 23 | 900 | 705 | 17 | 41 | 195 |
| 2 | Ivan Miloš | ACROM | 21 | 18 | 3 | 85,7% | 57 | 20 | 792 | 596 | 15 | 37 | 196 |
| 3 | Ivan Jularić | KUTI 1 | 18 | 17 | 1 | 94,4% | 53 | 19 | 765 | 605 | 16 | 34 | 160 |
| 4 | Toni Sarajčić | SIBINJ | 20 | 17 | 3 | 85,0% | 52 | 20 | 730 | 545 | 14 | 32 | 185 |
| 5 | Gabrijel Mandić | ACROM | 23 | 17 | 6 | 73,9% | 57 | 23 | 793 | 584 | 11 | 34 | 209 |
| 6 | Domagoj Čanić | SIBINJ | 20 | 16 | 4 | 80,0% | 54 | 20 | 769 | 571 | 12 | 34 | 198 |
| 7 | Mario Grgić | ZRINSKI | 18 | 15 | 3 | 83,3% | 46 | 19 | 666 | 491 | 12 | 27 | 175 |
| 8 | Robert Župan | SPIN GEWO | 21 | 14 | 7 | 66,7% | 51 | 33 | 832 | 782 | 7 | 18 | 50 |
| 9 | Tihomir Soltoković | VRBA | 21 | 14 | 7 | 66,7% | 49 | 36 | 821 | 788 | 7 | 13 | 33 |
| 10 | Josip Štivić | KUTI 1 | 21 | 12 | 9 | 57,1% | 52 | 31 | 819 | 715 | 3 | 21 | 104 |
| 11 | Damir Grgić | SIBINJ | 17 | 11 | 6 | 64,7% | 39 | 32 | 696 | 654 | 5 | 7 | 42 |
| 12 | Danijel Mršić | KUTI 1 | 21 | 10 | 11 | 47,6% | 39 | 40 | 699 | 717 | -1 | -1 | -18 |
| 13 | Zdravko Ferić | KUTI 2 | 23 | 10 | 13 | 43,5% | 37 | 44 | 714 | 766 | -3 | -7 | -52 |
| 14 | Nenad Tambur | KUTI 2 | 23 | 10 | 13 | 43,5% | 35 | 47 | 708 | 781 | -3 | -12 | -73 |
| 15 | Robert Klobučar | VRBA | 24 | 10 | 14 | 41,7% | 38 | 49 | 766 | 832 | -4 | -11 | -66 |
| 16 | Hrvoje Dujmović | SPIN GEWO | 9 | 9 | 0 | 100,0% | 27 | 2 | 319 | 188 | 9 | 25 | 131 |
| 17 | Mladen Beraković | SPIN GEWO | 11 | 8 | 3 | 72,7% | 27 | 13 | 385 | 345 | 5 | 14 | 40 |
| 18 | Nenad Babler | ZRINSKI | 20 | 8 | 12 | 40,0% | 36 | 45 | 735 | 768 | -4 | -9 | -33 |
| 19 | Željko Liović | ŠSD GORAN | 20 | 8 | 12 | 40,0% | 28 | 42 | 606 | 695 | -4 | -14 | -89 |
| 20 | Zdravko Jurić | VRBA | 24 | 8 | 16 | 33,3% | 36 | 56 | 781 | 889 | -8 | -20 | -108 |
| 21 | Ivan Vuletić | SPIN GEWO | 19 | 7 | 12 | 36,8% | 28 | 41 | 592 | 672 | -5 | -13 | -80 |
| 22 | Goran Jurakić | ZRINSKI | 22 | 7 | 15 | 31,8% | 33 | 52 | 762 | 843 | -8 | -19 | -81 |
| 23 | Miodrag Bogojević | ŠSD GORAN | 17 | 6 | 11 | 35,3% | 28 | 39 | 590 | 651 | -5 | -11 | -61 |
| 24 | Saša Radojčić | ŠSD GORAN | 9 | 5 | 4 | 55,6% | 18 | 14 | 313 | 275 | 1 | 4 | 38 |
| 25 | Dalibor Jurković | ZRINSKI | 12 | 5 | 7 | 41,7% | 19 | 29 | 393 | 451 | -2 | -10 | -58 |
| 26 | Josip Čanić | SIBINJ | 7 | 4 | 3 | 57,1% | 15 | 13 | 269 | 245 | 1 | 2 | 24 |
| 27 | Tomislav Filković | BEBRINA | 21 | 4 | 17 | 19,0% | 22 | 57 | 675 | 832 | -13 | -35 | -157 |
| 28 | Zoran Petrak | KUTI 2 | 23 | 4 | 19 | 17,4% | 28 | 60 | 748 | 892 | -15 | -32 | -144 |
| 29 | Vedran Zorko | SIBINJ | 3 | 3 | 0 | 100,0% | 9 | 0 | 99 | 31 | 3 | 9 | 68 |
| 30 | Miroslav Rosandić | ACROM | 2 | 2 | 0 | 100,0% | 6 | 1 | 76 | 50 | 2 | 5 | 26 |
| 31 | Vinko Martić | ŠSD GORAN | 11 | 2 | 9 | 18,2% | 9 | 29 | 266 | 394 | -7 | -20 | -128 |
| 32 | Vinko Tomakić | SIBINJ | 2 | 1 | 1 | 50,0% | 3 | 3 | 55 | 56 | 0 | 0 | -1 |
| 33 | Zlatko Bagarić | ŠSD GORAN | 9 | 1 | 8 | 11,1% | 8 | 24 | 255 | 334 | -7 | -16 | -79 |
| 34 | Josip Ćorluka | BEBRINA | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 9 | 95 | 116 | -3 | -7 | -21 |
| 35 | Ivan Vuleta st. | VRBA | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 9 | 68 | 99 | -3 | -9 | -31 |
| 36 | Marijan Bošnjak | BEBRINA | 21 | 0 | 21 | 0,0% | 10 | 63 | 487 | 778 | -21 | -53 | -291 |
| 37 | Mato Mirković | BEBRINA | 24 | 0 | 24 | 0,0% | 14 | 72 | 635 | 938 | -24 | -58 | -303 |