Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Benjamin Pohel | SIBINJ 2 | 24 | 23 | 1 | 95,8% | 69 | 9 | 850 | 546 | 22 | 60 | 304 |
| 2 | Anđelko Martinović | TIM | 21 | 20 | 1 | 95,2% | 60 | 11 | 759 | 502 | 19 | 49 | 257 |
| 3 | Zoran Krznarić | TDA | 24 | 20 | 4 | 83,3% | 64 | 31 | 963 | 816 | 16 | 33 | 147 |
| 4 | Antun Adžić | VRBA 2 | 24 | 19 | 5 | 79,2% | 62 | 32 | 954 | 789 | 14 | 30 | 165 |
| 5 | Damir Marić | LUTALICE | 24 | 19 | 5 | 79,2% | 59 | 30 | 873 | 735 | 14 | 29 | 138 |
| 6 | Željko Vačić | KUTI | 24 | 17 | 7 | 70,8% | 61 | 30 | 914 | 757 | 10 | 31 | 157 |
| 7 | Goran Sekulić | SIBINJ 2 | 21 | 16 | 5 | 76,2% | 55 | 29 | 833 | 688 | 11 | 26 | 145 |
| 8 | Zvonimir Hrkač | HVIDRA 1 | 24 | 15 | 9 | 62,5% | 56 | 37 | 895 | 830 | 6 | 19 | 65 |
| 9 | Igor Šaravanja | VATROGASCI | 24 | 15 | 9 | 62,5% | 55 | 40 | 891 | 851 | 6 | 15 | 40 |
| 10 | Danijel Udovičić | HVIDRA 2 | 24 | 13 | 11 | 54,2% | 49 | 43 | 899 | 850 | 2 | 6 | 49 |
| 11 | Avgustin Vučković | HVIDRA 1 | 24 | 13 | 11 | 54,2% | 49 | 45 | 873 | 848 | 2 | 4 | 25 |
| 12 | Dominik Oroz | VATROGASCI | 24 | 13 | 11 | 54,2% | 45 | 49 | 875 | 863 | 2 | -4 | 12 |
| 13 | Krešimir Štetić | TIM | 22 | 12 | 10 | 54,5% | 45 | 36 | 761 | 727 | 2 | 9 | 34 |
| 14 | Renato Busija | LUTALICE | 15 | 11 | 4 | 73,3% | 39 | 17 | 570 | 436 | 7 | 22 | 134 |
| 15 | Stjepan Bošnjaković | LUTALICE | 24 | 11 | 13 | 45,8% | 44 | 46 | 823 | 828 | -2 | -2 | -5 |
| 16 | Mihael Cipar | SIBINJ 2 | 20 | 10 | 10 | 50,0% | 38 | 34 | 677 | 628 | 0 | 4 | 49 |
| 17 | Zlatan Jerković | VRBA 2 | 24 | 9 | 15 | 37,5% | 43 | 50 | 836 | 879 | -6 | -7 | -43 |
| 18 | Mladen Kokanović | HVIDRA 2 | 24 | 9 | 15 | 37,5% | 36 | 59 | 814 | 937 | -6 | -23 | -123 |
| 19 | Mladen Siroglavić | VATROGASCI | 24 | 8 | 16 | 33,3% | 37 | 53 | 764 | 853 | -8 | -16 | -89 |
| 20 | Dragan Marinović | VRBA 2 | 24 | 8 | 16 | 33,3% | 33 | 54 | 721 | 837 | -8 | -21 | -116 |
| 21 | Kazimir Buljan | HVIDRA 1 | 13 | 7 | 6 | 53,8% | 25 | 23 | 427 | 413 | 1 | 2 | 14 |
| 22 | Antun Dikanović | KUTI | 24 | 7 | 17 | 29,2% | 34 | 58 | 817 | 914 | -10 | -24 | -97 |
| 23 | Nenad Lemajić | LUTALICE | 9 | 5 | 4 | 55,6% | 18 | 14 | 297 | 279 | 1 | 4 | 18 |
| 24 | Mato Šimunović | TDA | 18 | 5 | 13 | 27,8% | 25 | 41 | 534 | 627 | -8 | -16 | -93 |
| 25 | Vlado Mihaljčuk | TIM | 19 | 5 | 14 | 26,3% | 23 | 45 | 569 | 682 | -9 | -22 | -113 |
| 26 | Antun Stanić | TDA | 21 | 5 | 16 | 23,8% | 25 | 54 | 666 | 803 | -11 | -29 | -137 |
| 27 | Krunoslav Ziterbart | HVIDRA 2 | 7 | 3 | 4 | 42,9% | 13 | 16 | 262 | 274 | -1 | -3 | -12 |
| 28 | Marko Oroz | TIM | 10 | 2 | 8 | 20,0% | 12 | 24 | 333 | 363 | -6 | -12 | -30 |
| 29 | Josip Dikanović | KUTI | 24 | 2 | 22 | 8,3% | 13 | 68 | 505 | 848 | -20 | -55 | -343 |
| 30 | Tin Katinić | SIBINJ 2 | 3 | 1 | 2 | 33,3% | 4 | 7 | 82 | 104 | -1 | -3 | -22 |
| 31 | Miroslav Dugandžić | HVIDRA 1 | 11 | 1 | 10 | 9,1% | 6 | 31 | 291 | 393 | -9 | -25 | -102 |
| 32 | Mateo Pavelić | SIBINJ 2 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 12 | 90 | 146 | -4 | -10 | -56 |
| 33 | Mirko Mršić | HVIDRA 2 | 8 | 0 | 8 | 0,0% | 1 | 24 | 158 | 278 | -8 | -23 | -120 |
| 34 | Ante Ćelebija | TDA | 9 | 0 | 9 | 0,0% | 4 | 27 | 193 | 329 | -9 | -23 | -136 |
| 35 | Fran Udovičić | HVIDRA 2 | 9 | 0 | 9 | 0,0% | 2 | 27 | 200 | 316 | -9 | -25 | -116 |