Skor – uspješnost igrača
Poredak: pobjede → razlika mečeva → razlika setova → razlika poena. Predaje, „Bez igrača” i parovi ne ulaze u individualni Skor.
| # | Igrač | Ekipa | M | P | I | % | S+ | S− | Po+ | Po− | RM | RS | RP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Matej Lacković | OPTIKA ZORKO | 23 | 23 | 0 | 100,0% | 69 | 4 | 795 | 392 | 23 | 65 | 403 |
| 2 | Tihomir Soltoković | VRBA | 24 | 20 | 4 | 83,3% | 61 | 28 | 916 | 776 | 16 | 33 | 140 |
| 3 | Ivan Jularić | KUTI 1 | 24 | 19 | 5 | 79,2% | 60 | 26 | 873 | 736 | 14 | 34 | 137 |
| 4 | Ivan Miloš | ACROM | 24 | 17 | 7 | 70,8% | 58 | 28 | 842 | 716 | 10 | 30 | 126 |
| 5 | Toni Sarajčić | SIBINJ | 24 | 16 | 8 | 66,7% | 54 | 28 | 806 | 639 | 8 | 26 | 167 |
| 6 | Robert Klobučar | VRBA | 21 | 15 | 6 | 71,4% | 48 | 30 | 723 | 698 | 9 | 18 | 25 |
| 7 | Vedran Zorko | OPTIKA ZORKO | 14 | 14 | 0 | 100,0% | 42 | 0 | 463 | 207 | 14 | 42 | 256 |
| 8 | Nenad Babler | ZRINSKI | 23 | 14 | 9 | 60,9% | 51 | 40 | 830 | 808 | 5 | 11 | 22 |
| 9 | Josip Štivić | KUTI 2 | 24 | 13 | 11 | 54,2% | 47 | 41 | 844 | 806 | 2 | 6 | 38 |
| 10 | Robert Župan | SPIN GEWO | 24 | 13 | 11 | 54,2% | 49 | 44 | 902 | 895 | 2 | 5 | 7 |
| 11 | Ivica Majstorović | OPTIKA ZORKO | 23 | 12 | 11 | 52,2% | 46 | 38 | 796 | 760 | 1 | 8 | 36 |
| 12 | Gabrijel Mandić | ACROM | 12 | 10 | 2 | 83,3% | 33 | 7 | 427 | 277 | 8 | 26 | 150 |
| 13 | Ivan Markanjević | ACROM | 12 | 10 | 2 | 83,3% | 30 | 8 | 395 | 301 | 8 | 22 | 94 |
| 14 | Hrvoje Dujmović | SPIN GEWO | 12 | 10 | 2 | 83,3% | 30 | 12 | 432 | 344 | 8 | 18 | 88 |
| 15 | Josip Akmačić | ACROM | 18 | 10 | 8 | 55,6% | 32 | 36 | 602 | 662 | 2 | -4 | -60 |
| 16 | Damir Grgić | SIBINJ | 16 | 9 | 7 | 56,3% | 38 | 28 | 658 | 605 | 2 | 10 | 53 |
| 17 | Tomislav Klaić | OPTIKA ZORKO | 9 | 8 | 1 | 88,9% | 24 | 5 | 307 | 196 | 7 | 19 | 111 |
| 18 | Zdravko Ferić | KUTI 1 | 24 | 8 | 16 | 33,3% | 33 | 54 | 777 | 849 | -8 | -21 | -72 |
| 19 | Vinko Tomakić | SIBINJ | 19 | 7 | 12 | 36,8% | 24 | 42 | 554 | 631 | -5 | -18 | -77 |
| 20 | Dalibor Jurković | ZRINSKI | 23 | 7 | 16 | 30,4% | 29 | 52 | 662 | 784 | -9 | -23 | -122 |
| 21 | Ivan Vuletić | SPIN GEWO | 17 | 6 | 11 | 35,3% | 25 | 34 | 513 | 570 | -5 | -9 | -57 |
| 22 | Zdravko Jurić | VRBA | 21 | 6 | 15 | 28,6% | 26 | 52 | 698 | 804 | -9 | -26 | -106 |
| 23 | Goran Jurakić | ZRINSKI | 23 | 6 | 17 | 26,1% | 32 | 55 | 753 | 850 | -11 | -23 | -97 |
| 24 | Antonio Nožina | SPIN GEWO | 9 | 5 | 4 | 55,6% | 19 | 15 | 318 | 293 | 1 | 4 | 25 |
| 25 | Danijel Mršić | KUTI 1 | 16 | 5 | 11 | 31,3% | 20 | 36 | 463 | 557 | -6 | -16 | -94 |
| 26 | Mladen Beraković | SPIN GEWO | 7 | 4 | 3 | 57,1% | 13 | 11 | 238 | 219 | 1 | 2 | 19 |
| 27 | Karlo Filković | BEBRINA | 15 | 4 | 11 | 26,7% | 20 | 37 | 446 | 560 | -7 | -17 | -114 |
| 28 | Nenad Tambur | KUTI 2 | 22 | 4 | 18 | 18,2% | 18 | 57 | 586 | 770 | -14 | -39 | -184 |
| 29 | Josip Čanić | SIBINJ | 7 | 3 | 4 | 42,9% | 12 | 16 | 250 | 274 | -1 | -4 | -24 |
| 30 | Tomislav Filković | BEBRINA | 20 | 3 | 17 | 15,0% | 14 | 54 | 548 | 724 | -14 | -40 | -176 |
| 31 | Ivan Vuleta st. | VRBA | 6 | 2 | 4 | 33,3% | 6 | 13 | 146 | 191 | -2 | -7 | -45 |
| 32 | Zoran Petrak | KUTI 1 | 8 | 2 | 6 | 25,0% | 8 | 19 | 220 | 271 | -4 | -11 | -51 |
| 33 | Antun Dikanović | KUTI 2 | 21 | 2 | 19 | 9,5% | 12 | 58 | 480 | 749 | -17 | -46 | -269 |
| 34 | Željko Vačić | KUTI 2 | 4 | 1 | 3 | 25,0% | 5 | 10 | 128 | 158 | -2 | -5 | -30 |
| 35 | Marijan Bošnjak | BEBRINA | 4 | 1 | 3 | 25,0% | 3 | 9 | 107 | 121 | -2 | -6 | -14 |
| 36 | Josip Dikanović | KUTI 2 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 3 | 17 | 33 | -1 | -3 | -16 |
| 37 | Josip Ćorluka | BEBRINA | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 12 | 91 | 145 | -4 | -10 | -54 |
| 38 | Mato Mirković | BEBRINA | 20 | 0 | 20 | 0,0% | 9 | 60 | 498 | 733 | -20 | -51 | -235 |